Annons
Annons



PROVSMAKA FITNESSGURUS PROTEIN


Många av er har frågat vilken smak av Fitnessgurus proteinpulver som är godast? Eftersom smaken är som baken så tycker ni säkert inte om samma som mig. Blir ju lite dyrt att köpa alla burkar och testa alla 100tals smaker.

MEN nu har de fått in små portionsförpackningar i alla smaker som man kan beställa och testa sig fram. PERFEKT!

Ett prov av ONE WHEY kostar endast 9kr och ett prov av ONE ISOLATE kostar 15 kr. 

TAGGAR
431 kommentarer | Translate
OM IDA



ARKIV



Annons




Annons

Laddar